Oświetlenie przemysłowe LED dla najbardziej wymagających branż


Oświetlenie przemysłowe LED, które znajdziesz w asortymencie INCOTEX POLSKA, jest ściśle przystosowane do instalacji wykorzystywanych w różnego rodzaju miejscach publicznych. Proponujemy między innymi oświetlenie LED przeznaczone do budynków, boisk, stadionów i hali sportowej, sklepu, parkingu podziemnego, garażu, tuneli itp.Incotex – producent oświetlenia przemysłowego poleca


Wszelkie produkty z zakresu oświetlenia LED charakteryzują się stopniem szczelności IP67, dzięki czemu można je wykorzystywać wewnątrz budynków, a także na zewnątrz. Oprawy przemysłowe LED są odporne na trudne warunki atmosferyczne. Zostały wykonane z aluminium. Dobrze odprowadzają ciepło, zapewniając również łatwy montaż i pełne dopasowanie regulacji.

1. Oświetlenie przemysłowe LED

Oświetlenie przemysłowe LED jest przeznaczone do oświetlenia hal produkcyjnych i wystawowych, magazynów, warsztatów, hal oraz boisk sportowych oraz wszelkiego rodzaju zewnętrznych terenów przemysłowych. W tej kategorii prezentujemy szeroką gamę opraw oświetleniowych w tym lampy przemysłowe typu High Bay LED, oprawy przemysłowe LED oraz oprawy hermetyczne LED. Wszystkie produkty posiadają stopień ochrony IP65 lub wyższy, dzięki temu z powodzeniem można je stosować zarówno w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności i zapyleniu, jak również na zewnątrz pomieszczeń.

2. Oświetlenie uliczne LED

3. Oświetlenie boisk i stadionów LED

4. Oświetlenie biur i sklepów LED

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus