O nas

Holding INCOTEX ELECTRONICS GROUP składa się z grupy firm, których głównym kierunkiem działania jest opracowanie, produkcja i serwis wyrobów branży elektronicznej. Wszystkie produkty począwszy od projektu konstrukcji po wyrób finalny są wykonywane we własnym zakresie.

W ciągu 25 lat działalności INCOTEX ELECTRONICS GROUP przeobraził się w potężny, wieloprofilowy holding, zajmujący czołowe miejsce pod względem opracowania i produkcji różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Aktualnie holding produkuje ponad 800 różnych produktów, które są eksportowane do 30 krajów na całym świecie. Holding posiada 7 zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni ponad 150 tysięcy m2, w których pracuje ponad 3000 osób.

Holding posiada ponad 130 patentów, w tym ponad 60 międzynarodowych, na unikalne rozwiązania konstrukcyjne.
Firmy wchodzące w skład holdingu posiadają certyfikat jakości ISO 9001:2008 wydany przez IQNet na system zarządzania jakością produkcji.

Główne zasady holdingu to:

  • orientacja na potrzeby klienta – osiąganie i podtrzymywanie najwyższego poziomu jakości produkcji,
  • elastyczność – w przypadku potrzeby wykonujemy adaptację wyrobów pod potrzeby klienta,
  • optymalny stosunek jakości do ceny,
  • indywidualne podejście do każdego klienta.

Firma INCOTEX POLSKA powstała w 2006 roku. Głównym profilem naszej działalności jest dystrybucja i serwis kas fiskalnych oraz opraw oświetleniowych LED produkowanych przez holding INCOTEX ELECTRONICS GROUP.

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się bardzo dobrą jakością i funkcjonalnością. Zapewniamy również fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do współpracy
INCOTEX POLSKA

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus